Вагітність

Вагітність - це особливий стан не тільки тіла, а й душі кожної жінки. Майбутня мати заново народжується разом з першим рухом плода, його серцебиттям. Відтепер харчування, сон, спокійний відпочинок підпорядковані єдиному ритму тандему жінки з її внутрішнім «Я». Індивідуальні цикли і потреби регулюють вже не традиційні закони, а еволюційний календар вагітності. Рівень активності, дозрівання, зростання малюка в утробі звіряються з інтуїтивним очікуванням майбутньої матері, проблеми дозрівання обговорюються. Несподівані хвороби і діагнози здатні порушити крихку рівновагу. Однак, природа, володіючи могутністю Бога, захищає досконалу систему матері і дитини, а також вибудовує захисний бар'єр за допомогою найвищої форми любові - материнської.
Печія при вагітності: як з нею боротися

Три чверті вагітних жінок страждають від печії, виникнення якоїздебільшого не залежить від терміну вагітності, а також від тогоз'являвся ця недуга раніше. Давайте спробуємо розібратися, що це таке,звідки береться і як з нею боротися?

Печія є відчуття неприємногокислого смаку в роті, відчуття печіння в горлі або під ложечкою. Виникаєв результаті попадання вмісту шлунку назад в стравохід. Кислоташлункового соку, потрапивши в стравохід, починає дратувати його слизовуоболонку. Звідси і дискомфорт.


 Докладніше
 • Відгуків: 1
  Що таке матка в тонусі? Причини появи, ознаки, лікування

  У вагітної жінки періодично з'являються болі, що тягнуть в животі. Іноді це навіть не болі, а почуття, що вагітний живіт став твердим, «зібрався в грудочку», що медичною мовою звучить як «матка в тонусі».

   Докладніше
  • Відгуків: 0

   Величезний шлях вже виконано - в вашому тілі чоловічок, який ось-осьповинен з'явитися на світ. 9 місяць вагітності є самим хвилюючим і длябагатьох важким. Зате на останніх тижнях діти вважаються повністюдоношеними.А це означає, що у Вас все добре. Залишається підготуватисебе психологічно, дізнатися більше інформації про процедуру пологів ізапастися терпінням. Також в цей період буде доречно обзавестися доданимдля майбутнього малюка, якщо ви ще цього не зробили, а також зібративсі необхідні речі для пологового будинку.

    Докладніше
   • Відгуків: 0
    Як зачати хлопчика

    З давніх часів майбутні мама й тато планують стать дитини і задаються питанням, кого ж вони більше хочуть: хлопчика чи дівчинку? Мати прислухається до свого серця і гадає, в надії на інтуїтивному рівні з'ясувати стать дитини. А чоловіки найчастіше сподіваються на появу в родині хлопчика - спадкоємця. Таке ставлення залишилося ще з середньовічних часів, адже тоді лише хлопчики могли успадковувати титул і переймати престол. Природним стає і те, що жінка мріє порадувати свого чоловіка, зробивши для нього на світ спадкоємця.

    Бажання пар спланувати стать дитини тільки зростає.  Отже, давайте все-таки з'ясуємо, якими можуть бути методи, що дозволяють зачати саме хлопчика.

     Докладніше
    • Відгуків: 0
     Які речі для новонародженого брати в пологовий будинок?

     Кожна майбутня матуся вже на 8-му місяці повинна тримати вдома пакети іззібраними речами, які вона візьме з собою в пологовий будинок. Тому щоколи настане момент народжувати, часу на пошук і покупку необхіднихречей просто не буде. Речі в пологовий будинок для новонародженогоповинні лежати в окремих пакетах, цей поділ з речами матері потрібноробити для зручності.
     Речі які необхідно взяти з собою в пологовий будинок для новонародженого:

     1. одноразовий підгузник для новонароджених;

     2. байкову і ситцеву пелюшку. Однак спочатку уточніть чи потрібні вони, так як в деяких пологових будинках використовують тільки свої пелюшки;

     3. чепчик;

      Докладніше
     • Відгуків: 0
      Як стати Мамою або що таке материнський інстинкт?

      Як це, бути мамою? Багато молодих жінок з великим нетерпіннямчекають того моменту, коли візьмуть на руки новонародженого дитинчати інарешті відчують себе справжньою мамою. Але чи в цей момент відбуваєтьсяперетворення дівчини в маму? Коли ж у нас прокидається той самий,материнський інстинкт? Єдиної і правильної відповіді на даннепитання немає. Існують, звичайно, різні версії і припущення, що таке«материнський інстинкт» і, коли він прокидається. Може, це просто такасобі гра гормонів, а може щось глибоке і набагато більше.


       Докладніше
      • Відгуків: 0
       Тиск при вагітності: все під контролем

       Благополучно виносити вагітність і не піддатися при цьому іпохондрії вдається, мабуть, не набагато жінкам. Ще б! Стільки аналізів доводиться здати за ці довгі місяці очікування! Стільки вислухати порад і застережень про можливі небезпеки, пов'язані зі збоями в тій чи іншій системі організму вагітної! Важко уникнути занепокоєння про власне здоров'я, коли від ньогобезпосередньо залежить добробут маленького рідного істоти, до пори дочасу затишно згорнутого десь під серцем.

       Лікар,що спостерігає протягом вагітності, на кожному прийомі буде цікавитися,як поживає ваша кровоносна система і не подає вона яких-небудьтривожних сигналів. Робить він це виключно за потребою, а не заради того, щоб увергнути вас в занепокоєння. Справа в тому, що нормальний тиск неймовірно важливо для благополучного розвитку вагітності. Дужевисокий тиск, як і занадто низька - це привід негайно насторожитися,об'єктивно оцінити ситуацію і якщо буде потрібно, вжити заходів.

        Докладніше
       • Відгуків: 0
        Аналіз сечі при вагітності. Навіщо так часто здавати. Правила збору

        Вагітність передбачає серйозну перебудову організму, яка не завжди сприятливо позначається на здоров'ї жінки. Багато органів протягом кількох місяців перебувають у вельми обмежених умовах, тому їх стан вимагає ретельного контролю.

         Докладніше
        • Відгуків: 0
         Вагітність і пологи після 40

         Багато сучасних жінок намагаються народжувати вже в досить зріломувіці, переступивши тридцятирічний рубіж, а то і старше. Звичайно, їхпрагнення піднятися по кар'єрних сходах і забезпечити себе всіманеобхідними матеріальними благами, перед тим як народити малюка є цілкомобґрунтованим. Багато знаменитостей вперше знаходять радістьматеринства лише у віці близько 40 років. Наприклад, Кім Бейсінгер,Сьюзен Сарандон і Мадонна обзавелися первістками тільки після 40. Однак це новомодне прагнення жінок активно засуджують гінекологи.

          Докладніше
         • Відгуків: 0
          Перші ознаки вагітності

          Наступ бажаної вагітності жінка відчуває інтуїтивно, а перші ознаки тільки підтверджують зачаття. Прислухаючись до свого організму, до змін, що відбуваються, майбутня мати відзначає так звані сумнівні, потім ймовірні і, нарешті, достовірні ознаки розпочатої вагітності.

           Докладніше
          • Відгуків: 0
           Як повідомити чоловікові про вагітність - три оригінальних способи

           Звістка про вагітність викликає у жінки бурю емоцій - від страху і невпевненості до відчуття нескінченного щастя й захвату. І звичайно ж виникає необхідність повідомити про подію майбутньому батькові. Але як це зробити так, щоб цей момент зберігся в його пам'яті надовго, бажано на все життя? Звичайно, новина про вагітність сама по собі яскрава і запам'ятовується, але ж хочеться піднести її якось по-особливому! Про те, як незвично повідомити чоловікові про свою вагітність ми і поговоримо в цій стат

            Докладніше
           • Відгуків: 0
            Токсикоз при вагітності

            Одним з основних і головних ознак вагітності є токсикоз. Розрізняють ранній і пізній токсикоз. Нудота, блювота, непереносимість запахів, знижений апетит, зміни смакових і нюхових відчуттів, захворювання шкіри, желтушечное забарвлення склер - поширені ознаки токсикозу при вагітності.

            Причинно-наслідковий зв'язок токсикозу

            При зачатті в організмі жінки починає формуватися нове життя. Плід розвивається, а продукти його життєдіяльності виводить в зовнішнє середовище мати. Її плацента в першій половині вагітності не може повністю захистити жіночий організм від токсичних продуктів розпаду плода. Тому на ранніх стадіях вагітності у жінок відбувається інтоксикація організму, яка проявляється у вигляді блювоти, нудоти, зниження апетиту, загальної слабкості, відмови від улюблених страв

             Докладніше
            • Відгуків: 0
             Грудне вигодовування під час вагітності

             - Терміново кидати! - перше, що чує від гінеколога вагітна, що годує грудьми старшого малюка, мама

             Кидати! Ніби мова йде про куріння, алкоголізм чи інший шкідливої ​​звички, що очевидно шкодять здоров'ю.

             А говоримо ми про годування грудьми під час вагітності.

             Так, так буває, що жінка вагітніє досить швидко після народження попередньої дитини. І так, деякі мами налаштовані на тривале годування.

             І ось вони приходять вставати на облік у зв'язку з вагітністю та чують грубе «Ви що, кидайте терміново! Інакше ... »

             А що інакше - повідомляється як практично 100% -ний результат - викидень! Чесно кажучи, мало хто наважується продовжувати годувати після такого прямого наїзду і загрози.

             Давайте відділимо зерно від полови

              Докладніше
             • Відгуків: 0
              Тест на вагітність позитивний: що робити далі

              У вас чудовий, турботливий чоловік, ви улюблені і щасливі, і з трепетом очікуєте того моменту, коли в вашому затишному будинку зазвучить дитячий сміх. Ви з чоловіком мрієте про дитину, і ось, нарешті, в один прекрасний ранок після проведення чергового тесту на вагітність він виявляється позитивним. Ви скоро станете мамою! Шквал почуттів і емоцій переповнює вас: щастя, радість, сумніви, страх невідомого. Емоції майбутніх мам в цей період життя нагадують гойдалки - то злітають вгору до захмарних висот, то падають вниз майже до депресії. І вже неможливо визначитися, як же ставитися до своєї вагітності. Але не треба хвилюватися - це цілком природна реакція на звістку про майбутнє материнство.

               Докладніше
              • Відгуків: 0
               Аналізи вагітних - ідеальна мінімізація всіляких ризиків

               Вагітність - один з найважливіших періодів у житті жінки. Саме в цей час вона повинна бути гранично уважна до свого здоров'я, від якого безпосередньо залежить і стан майбутнього малюка. Тому за ходом вагітності необхідно вести постійне спостереження, яке зводиться не тільки до регулярних оглядів лікарів, а й до здачі обов'язкових і додаткових аналізів.

               Велика кількість інформації про стан здоров'я вагітної жінки і її майбутньої дитини фахівці отримують, провівши клінічний аналіз крові. Як правило, цей аналіз проводять відразу ж після звернення пацієнтки в медичний заклад. Повторний аналіз крові робиться вже на двадцятому тижні вагітності, ну а останній доводиться на тридцяту тиждень. Клінічний аналіз крові займає мінімум часу і не приносить жінці ніяких турбот. Кров з пальця слід здавати в першій половині дня. При цьому заборон на прийом їжі немає. Жінка може поснідати, але без включення в раціон жирних продуктів.

                Докладніше
               • Відгуків: 0
                Як зберегти зуби при вагітності

                Існує старовинне повір'я: за кожну дитину жінка повинна розплатитисязубом. І навіть в сучасних реаліях багато мам зіштовхуються з проблемоюзбереження здоров'я емалі і, в цілому, всіх зубів. Як стверджуютьфахівці, подібні проблеми виникають не через самого процесу формуваннядитини в утробі, а через неправильне, незбалансоване харчування. Яквідомо, для побудови скелета плоду необхідний кальцій. Якщо цьогоелемента мама використовує недостатньо, то малюк бере його з її кісток ізубів, що призводить до їх ламкості і руйнування. Тому для збереженнязубів вагітним жінка необхідно просто коректно харчуватися, погоджуючисвій раціон з лікарем.


                 Докладніше
                • Відгуків: 0
                 Причини токсикозу: психіка і фізіологія

                 Токсикоз є дуже поширеним явищем під час вагітності. Він проявляється загальним нездужанням і супроводжується нудотою і блювотою переважно в ранковий час. Такий стан, його причини та наслідки ще повністю не вивчені. Лікарі досі не мають єдиної думки з цього приводу і кожен з них будує свої припущення.

                 Найбільш ймовірними причинами токсикозу, які найбільш часто називають медики, є зміна гормонального фону вагітної, генетична схильність і порушення в роботі травної системи. В останньому випадку вчені припускають, що наявні у жінки хронічні захворювання органів травлення можуть загострюватися в період виношування дитини

                  Докладніше
                 • Відгуків: 0
                  Фолієва кислота при вагітності

                  Важливою для здоров'я вагітної жінки і розвитку плода є речовина фолієвої кислоти або фолацин. Даний препарат отримують у вигляді розчину вітамінів групи В. Крім того, що фолієва кислота потрібна для процесу кровотворення, цей препарат відіграє важливу роль в засвоєнні білків, які разом з речовиною гема беруть участь в утворенні гемоглобіну і міоглобіну.

                  Також фолієва кислота незамінна при регенерації тканин в органах, нормального засвоєння глюкози, цукру і різних амінокислот, впливає на утворення нуклеїнових кислот ДНК і РНК, бореться з явищем атеросклерозу, у годуючих стимулює роботу молочних залоз. Такий препарат допомагає організму відновитися від харчових розладів і отруєнь, захищає його від паразитів в кишечнику.

                   Докладніше
                  • Відгуків: 0
                   Зміни в організмі під час вагітності

                   Під час вагітності значні зміни відбуваються не тільки у малюка, який розвивається з кожним днем, але і у майбутньої мами, яка поступово відчуває збільшення маси тіла і перерозподіл навантаження в своєму організмі. У цій статті ми розглянемо, які ж трансформації очікують жінку під час вагітності.

                   Найсерйозніші зміни відбуваються в області малого тазу, де знаходиться матка, в якій розташований малюк. Жіночі гормони розм'якшують і роблять більш еластичною хрящову тканину, яка з'єднує кістки малого таза, щоб під час пологів полегшити проходження дитинку по родових шляхах.

                    Докладніше
                   • Відгуків: 0
                    Брусниця при вагітності

                    Настання вагітності - це, ймовірно, найважливіша подія в житті кожної молодої сім'ї. Та й там, де вже є діти, все одно до цього факту підходять з усією серйозністю. В майбутньому батьків чекають пелюшки, сорочечки, повзунки і памперси, а поки майбутня мама повинна піклуватися про своє здоров'я. Для цього потрібно побільше їсти, нехай і маленькими порціями, але частіше, гуляти на свіжому повітрі і балувати себе брусницею, про користь якої можна говорити годинами.

                    Брусниця - це чарівна ягода, яка містить дуже багато вітамінів E, B, корисних для розвитку плода. Також до її складу входить і ацетилсаліцилова кислота, більш відома як вітамін C. Крім цього, в ній купа мікроелементів, необхідних для підтримки здоров'я мами і зростаючого в животику дитя.

                     Докладніше
                    • Відгуків: 0
                     • На сторінку:
                      Показано з 1 по 20 із 61 (всього сторінок: 4)
                     • Сортування за: